Wellness

Hotelový bazén

Bazén se nachází v 2. nadzemním podlaží hotelu. Je přístupný z hotelového baru. Rozměrem 4 x 10 m poskytuje hostům dostatečnou možnost sportovního a relaxačního vyžití. Z bazénu je v letních měsících přístupná i hotelová terasa, kde je možnost slunění a relaxace. Bazén je přístupný i pro vozíčkáře. Bazén je k dispozici od 16:00 do 22:00. Teplota bazénu je vždy minimálně 27 st. Župany a osušky si můžete zapůjčit v recepci hotelu.

Hydromasážní vířivka

Nabízíme relaxaci v naší vířívce. Přijdte si k nám zabublat a zrelaxovat svoje tělo. Vodní masáž si můžete dopřát v naší profesionální vířívce, která se nachází v prvním patře u bazénu a je Vám k dispozici od 16:00 do 22:00. Rezervace vstupu do vířívky je nutná v hotelové recepci nebo Lobby baru. Cena pro 1 až 4 osoby je 200,-Kč za 30 minut.

Sauna

Svá unavená těla můžete rozpálit v naší sauně. Zchladit se poté můžete v přilehlé ledové lázni nebo sprše. Sauna se nachází v prvním patře za Lobby barem a je Vám k dispozici od 16:00 do 22:00. Rezervace sauny je nutná minimálně 1 hodinu předem v hotelové recepci. Prostěradla si můžete zapůjčit v hotelové recepci.

Masáže

Hostům nabízíme relaxační i sportovní masáže.

Dětský koutek

U Snack baru je pro děti k dispozici dětský koutek.